Gençlerimizi Askeri ve Polislik Sınavına Hazırlıyoruz !

Paem Ve Askeri Okulların Spor Mülakatlarında Başarılı Olan Öğrenciler İl Müdürü

+2
Haber albümü için resme tıklayın

PAEM VE ASKERİ OKULLARIN SPOR MÜLAKATLARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLER İL MÜDÜRÜ KABAKCI’YI ZİYARET ETTİLER

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak hayata geçirdiğimiz; Askeri ve Polis okulları spor mülakatları hazırlık eğitimleri alan ve yoğun bir talebin olduğu eğitimlere katılan aday öğrenciler önemli dereceler elde etmeye devam ediyorlar. Askeri ve polislik sınavlarında spor mülakatında dereceye giren komiser yardımcısı adayları, astsubaylık sınavlarını kazanan öğrenciler ve sınavlara hazırlayan İl Müdürlüğümüz, Spor Akademisi Mezunu Herkes İçin Spor (HİS) Antrenörü Sedat DOĞAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’ yı Makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Antrenör Sedat DOĞAN İl Müdürü KABAKCI’ ya bu dönem yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. DOĞAN ” 5. Dönem meslek içi PAEM (Komiser Yardımcılığı) spor mülakatı sınavında Türkiye 1. si İl Müdürlüğümüzce açılan kurslarımıza katılan adaylardan çıkmıştır. Ayrıca Jandarma Astsubaylık sınavında kendi alanında Türkiye 2. si olarak kazanan öğrencide yine kursumuzdan çıkmıştır” dedi. HİS Antrenörü Sedat DOĞAN Eğimlere katılarak başarılı olan öğrenciler adına verdiği desteklerden dolayı İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’ ya teşekkürlerini iletti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI “ Spor mülakatları hazırlık eğitimlerinde yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. İl müdürlüğümüzce ilimizde askeri ve polislik sınavına hazırlanan gençlerimizi spor mülakatlarına hazırlamaya devam edeceğimizi teşkilatlar arası birlik bütünlük içerisinde vatandaşlarımıza hizmet aşkıyla çalışmalarımızı daha kapsamlı şekilde sürdüreceğiz. Spor anlamında gençlerimize fırsatlar verildiğinde, disiplinli ve özverili çalışmalar yapıldığında başarılar geldiğini görmekteyiz. Sınavlarına kurslarımızda hazırlanarak kazanan öğrencilerimize meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

Ekli Dosyalar

göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gazete46 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gazete46 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kahramanmaraş Markaları

Gazete46, Kahramanmaraş ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (531) 453 0329
Reklam bilgi