Kahramanmaraş'ta 140 Parça Taşınmaz İhaleye Çıkıyor !

Kahramanmaraş’ta 140 adet taşınmazın ve değirmen malzemelerinin satışı için ihale açıldı. Satılacaklar arasında onlarca arsa, tarla, bina, kavaklık gibi taşınmazlar yer alıyor.

Kahramanmaraş Göksun Belediyesi 140 adet taşınmazın ve değirmen malzemelerinin satışı için ihale açtı. İhalede satılacaklar arasında onlarca arsa, tarla, bina, kavaklık gibi taşınmazlar yer alıyor. 

 Göksun Belediyesine ait 140 adet taşınmazın ve değirmen malzemelerinin satış ihalesi yayınlandı. 140 adet gayrimenkul ve değirmen malzemelerinin satılacağı ihale 15 Ekim 2019 tarihinde saat 14:00'de  Belediye Encümeni (İhale Komisyonu) huzurunda Açık Teklif usulü ile yapılacak.

 İhale Duyurusunda:

"Mülkiyeti Belediyemize ait, aşağıda muhammen bedeli, geçici teminat bedeli, cinsi ve miktarları yazılı taşınmaz mallar ile Belediyemiz kullanımında bulunan taşınır mallar, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’ nun 1 ve 45. maddeleri gereğince açık artırma ile 15/10/2019 Salı günü saat 14.00’ te Belediye Encümeni (İhale Komisyonu) huzurunda ihale ile satışı yapılacaktır. İhaleye katılan olmadığı takdirde ihale yeniden 04.11.2019 Pazartesi günü aynı yer ve saatte ihale yapılacaktır." denildi.

Açıklamada Şu İfadelere Yer Verildi:

İhaleye katılacaklar geçici teminatlarını en geç ihale günü saat 11.00’ e kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğüne yatıracaklardır. Katılım olmadığı takdirde yapılacak olan ikinci ihale için en geç ihale günü saat 11.00’ e kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğüne yatıracaklardır.

Taşınmaz ve taşınırların bedeli ihale onayı sonunda oluşan rakam üzerinden 20 gün içerisinde peşin olarak yatırılacaktır. Bedeli belirtilen sürelerde yatırılmadığı takdirde, ihaleye ait geçici teminatı irat kaydedilecek ve satışı iptal edilecektir.

 Taşınmaz ve taşınır devirleri sırasında oluşacak vergi, resim, harç v.b. giderler ihaleyi alan kişiye aittir. İhaleye katılacaklar şartname aldığına dair makbuz, geçici teminatı yatırdıklarına dair makbuz, nüfus cüzdan sureti ve kanuni ikametgâh adreslerini gösterir belge ile müracaat edeceklerdir. İhaleye katılacaklar ihale şartnamesini mesai saatleri içerisinde, en geç ihale günü saat 11.00’ e kadar ihaleye gireceği mahalle, ada ve parselini belirterek her parsel için 100,00 TL şartname bedeli karşılığında Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edilebilir. Katılım olmadığı takdirde yapılacak olan ikinci ihale için en geç ihale günü saat 11:00’e kadar ihaleye gireceği mahalle, ada ve parselini belirterek her parsel için 100,00 TL şartname bedeli karşılığında Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edilebilir.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gazete46 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gazete46 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kahramanmaraş Markaları

Gazete46, Kahramanmaraş ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (531) 453 0329
Reklam bilgi